Dobry kontakt z Klientem jest dla nas priorytetem!

Zapytania Ofertowe prosimy kierować do Specjalistów ds. Marketingu, których namiary telefoniczne oraz emailowe znajdują się poniżej!

Zespół Drukarni Beltrani ❤

Drukarnia Beltrani Sp. J.

ul. Śliwkowa 1 31-982 Kraków Polska

Tel.: 12 262 91 43

NIP: 679-29-28-553

Kontakt do członków zespołu drukarni

Dyrektor Marketingu

Agnieszka Mańkowska

502 353 570

agnieszka@drukarniabeltrani.pl

Specjalista ds. Marketingu

Anna Pawłowska-Winnik

510 125 578

ania@drukarniabeltrani.pl

Specjalista ds. Marketingu

Mariusz Izydorczyk

503 165 120

mariusz@drukarniabeltrani.pl

Specjalista ds. Marketingu

Marta Kuś

503 183 600

marta@drukarniabeltrani.pl

Specjalista ds. Marketingu

Katarzyna Motyl

503 183 589

kasia@drukarniabeltrani.pl

Specjalista ds. Marketingu

Ela Gadomska

503 183 629

ela@drukarniabeltrani.pl

Kierownik Prepress

Krzysztof Pukowski

512 195 004

krzysiek@... ctp@...

Dyrektor Produkcji

Jacek Beltrani

506 137 325

jacek@drukarniabeltrani.pl

Kierownik Logistyki

Michał Przewłocki

515 187 005

michal@drukarniabeltrani.pl

Dyrektor Finansowy

Leszek Mańkowski

501 653 953

leszek@drukarniabeltrani.pl

Lokalizacja drukarni na mapie Krakowa